Pvp Tanıtımları l Metin2 PVP l KO PVP
X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım Uyeoll10
X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım Uyeoll10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım

YazarMesaj
eXeLaNsTr
Yönetici

Yönetici
eXeLaNsTr

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/07/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 222
<b>Lakap</b> Lakap : eXeLaNsTR\\TurkMedia//TheTrusT
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3334
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3000

X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım Empty
MesajKonu: X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım   X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:55 pm

Merhaba Arkadalar..

Uzun Zamandır Forumda X-Fire ile Video Çekememekten ve Çekilen Videoların Uploadlayamamaktan Yakının Arkadaşlar Var..

Bu Arkadaşlara Hergün Cevap Yazmaktansa Bir Klavuz Hazırlıyım ve Kimse Sorun Yaşamasın Hileli Oyuncular Azalsın İstedim..

Videolu Anlatım Yaptım Daha İyi Anlaşılması Açısından Ancak Gene Yapamayanlar Olursa Buradan Ulaşabilirler Tabiki..

İlk Olarak Metin2 De X-Fire İle Video Çekemeyenler İçin Olan Videoyu Yayınlıyorum.. XP Sistemde Yapılmıştır..

Metin2 de X-Fire Kullanarak Video Çekebilmek İçin Gerekenler

<object width="418" height="344"><embed src="http://media.xfire.com/swf/embedplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="418" height="344" flashvars="videoid=237a01"></embed></object>
X-Fire Yenilenmiş Client ile Hazırlanmış Video

<object width="405" height="344"><embed src="http://media.xfire.com/swf/embedplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="405" height="344" flashvars="videoid=2fd9ce"></embed></object>

Aslında Yakında Bu Ayarları Yapmamıza Gerek Kalmayabilir..
X-Fire a Bu Konu Hakkında Bir Mesaj Yolladım Umarım Düzeltilir.. Düzeltilene Kadar Her X-Fire Patchinden Sonra Bunları Yapmanız Gerekiyor..

Birde Ben Ne Yaptım Ne Ettiysemde Video Alamıyorum X-Fire ile Başka Bir Programla Alıcam Diyenlere,

Kolay Upload Yapabilmeleri İçin X-Fire İle Başka Videoların Uploadını Göstericem..

X-Fire Dışınta Çekilen Videoların X-Fire İle Uploadlanması

<object width="418" height="344"><embed src="http://media.xfire.com/swf/embedplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="418" height="344" flashvars="videoid=238495"></embed></object>

Eğer Başka Konulardada Yardım Talebi Gelirse Özel Mesajdan Ulaşınız Elimden Geleni Yaparım

Herkese Hilesiz ve Mutlu Oyunlar

Yukarıda Verdiğim Bilgiler Tamamen Windows XP Sistemler İçindi..

Şimdi Vereceğim Bir Ek Bilgi İle Vista/Win7 Sistemlerdede X-Fire İle Sorunsuz Şekilde Video Çekebileceksiniz..

X-Fire Yenilenmiş Client ile Hazırlanmış Video

<object width="405" height="344"><embed src="http://media.xfire.com/swf/embedplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="405" height="344" flashvars="videoid=2fd9ce"></embed></object>

Bu Videoda Yaptıklarımızın Aynısını Tekrar Yapıyoruz ..

Ancak Ek Olarak Xfire_Games Dosyasını Kapatmadan Metin2 Başlığının Biraz Altında Bulunan

InGameFlags=ENABLE_MOUSE|USE_PRESENT|DISABLE_FOR_VISTA

Satılırını

InGameFlags=ENABLE_MOUSE|USE_PRESENT
Olarak Değiştirip Kaydediyoruz..

Klavuzda xfire_games.ini Diye Belirttiğim Dosya Çoğunuzun Bilgisayarında Xfire_games Olarak Bulunabilir..

Bu Bilgisayarın Ayarlarıyla İlgili Bir Durumdur Fark Etmeyecektir..

İşlemleri Yaptıktan Sonra Gene Video Çekemeyen Arkadaşlar İşlemi Tekrarladıklarında %100 Başarılı Olucaklardır Şimdiye Kadar Yapamayan Yoktur..

Vista/Win7 Sistemlerde Güvenlik Önemleri Ayarlarınızı Yapmanız Gerekebilir..
Ayrıca Vista/Win7 Sistemlerde Xfire_games Xp Den Farklı Olarak "C:\ProgramData\Xfire\Xfire_Games.ini" Konumunda Bulunmaktadır..
http://www.turkmedia.tk

X-Fire İle Video Çekememe Sorunu / X-Fire Dışında Çekilmiş Videoların X-Fire a Yüklenmesi / Videolu Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3D Graphisc Sorunu Klavuz Şeklinde Anlatım
»  3d Graphıcs Sorunu Çözümü
» Güncelleme Sorunu için Sağlıklı ADSL bağlantsı Yapma Yöntemi...
» Vps Hakkında # Geniş Anlatım // SaW
» Vps Hakkında Geniş Anlatım