Pvp Tanıtımları l Metin2 PVP l KO PVP
Daha rekor kıramadım mı? Uyeoll10
Daha rekor kıramadım mı? Uyeoll10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daha rekor kıramadım mı?

YazarMesaj
SiNaNSnMz
Deneme Moderatör

Deneme Moderatör
SiNaNSnMz

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 80
<b>Lakap</b> Lakap : BringeR
<b>Nerden</b> Nerden : Nereye !
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1178
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1002

Daha rekor kıramadım mı? Empty
MesajKonu: Daha rekor kıramadım mı?   Daha rekor kıramadım mı? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:34 am

Ankaragücü maçında attığı iki golle, ne kadar formda olduğunu bir kez daha kanıtlayan Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Da Silva Bobo, CSKA Sofya maçı öncesinde esprili ve iddialı açıklamalarda bulundu. "Avrupa Kupaları'nda, Beşiktaş'ın en golcüsü ben değil miyim? Rakamları bilmiyorum, ama Oktay Derelioğlu'ysa onu da bu sene geçerim! Gerçekten takım içerisindeki hava müthiş, ekip ruhu üst seviyede. Ayrıca hepimiz golü ve iyi futbolu düşünüyoruz. Mutlu olmamızın da sebebi bu" dedi.

Fatih Tekke güç katacak
Fatih Tekke transferine de çok olumlu yaklaşan Bobo, "Fatih'in sakatlığını atlatıp, aramıza katılmasıyla her şey çok daha güzel olacak. Nobre'den sonra onun da tam kapasiteyle oynamasını bekliyoruz. Aramızdaki rekabetten kazançlı çıkan Beşiktaş olacak. Aynı zamande hepimiz daha iyi oynamak için mücadele edeceğiz. Gol rekorları kırabiliriz" diye konuştu.

Daha rekor kıramadım mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 12gb sunusucu İle lİon-m2 yep yeni 3x daha guclu