Pvp Tanıtımları l Metin2 PVP l KO PVP
BObo Ayrılıyor mu ? Uyeoll10
BObo Ayrılıyor mu ? Uyeoll10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BObo Ayrılıyor mu ?

YazarMesaj
SiNaNSnMz
Deneme Moderatör

Deneme Moderatör
SiNaNSnMz

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 80
<b>Lakap</b> Lakap : BringeR
<b>Nerden</b> Nerden : Nereye !
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1178
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1002

BObo Ayrılıyor mu ? Empty
MesajKonu: BObo Ayrılıyor mu ?   BObo Ayrılıyor mu ? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:18 am

Sezona fırtına gibi başlayan Bobo, nikah tazelemeye soğuk bakıyor... Sambacının sezona fırtına gibi başlaması ve 9 resmi maçta 5 gol atması üzerine harekete geçen siyahbeyazlı yönetim, ummadığı bir cevapla karşılaştı. Yönetim ile masaya oturmak için İstanbul'a gelen Brezilyalı golcünün menajerinin yardımcısı Cleber Giglio, 3 yıllık sözleşme yenileme talebine, "Bu işi sezon sonuna bırakalım" yanıtını verdi. Giglio, siyah-beyazlı yöneticilere asıl şoku ise "Bobo, kendisine gelen teklifleri değerlendirmek istiyor" ifadesi ile yaşattı.

Bir kez daha masaya
Bobo'nun bu tavrının, sezon başında "Bu forvetler bana yetmez" açıklaması yapan teknik direktör Bernd Schuster'e tepki olduğu ileri sürüldü. Beşiktaş'a geldiğinden beri her sezon sonu satılması gündeme gelen sambacının bu kez bedelsiz olarak gitme ihtimalinin doğması Beşiktaş yönetiminin keyfini kaçırdı. İlk görüşmedeki "ret" yanıtına rağmen siyah-beyazlı yetkililerin önümüzdeki günlerde yıldız oyuncunun menajeri ile bir kez daha masaya oturup, sözleşmesini uzatmaya çalışacağı dile getirildi.

BObo Ayrılıyor mu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forvette Bobo-Holosko