Pvp Tanıtımları l Metin2 PVP l KO PVP
Stoch iddialı konuştu! Uyeoll10
Stoch iddialı konuştu! Uyeoll10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Stoch iddialı konuştu!

2 posters
YazarMesaj
SeNeMoRE
Banned
SeNeMoRE

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 14
<b>Nerden</b> Nerden : Uzun İnce Bir Yol ...
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 32
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 7

Stoch iddialı konuştu! Empty
MesajKonu: Stoch iddialı konuştu!   Stoch iddialı konuştu! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:10 pm

Fenerbahçe'nin, Şampiyolar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Youngs Boys ile deplasmanda 2-2 berabere kaldığı maçta gol atmayı başaran yeni transferlerden Miroslav Stoch, maçın ardından yaptığı açıklamada turu geçeceklerine emin olduğunu söyledi.
Maçın ardından Stoch, NTV'ye verdiği röportajda, "Bir hazırlık döneminden geçtik ve bu maça çıktık. Bu maçın ilk yarısında iyi oynadığımız söyleyebiliriz. İkinci yarı o kadar iyi değildik. Ortada 2-2'lik bir skor var. Bu skor bizim için hem iyi hem kötü. Şimdi tek hedefimiz taraftarımızın önünde turu geçmek" dedi.

'Taraftarlar heyecanla rövanş maçında seni görmek istiyor. Senin düşüncelerin neler?' şeklinde bir soruya Slovak futbolcu, "Ben taraftarlarımız önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Bunu Samet'e(tercüman) de söyledim.Onlarla aramda iyi bir diyalog olacağını düşünüyorum. Rövanş maçında tarftarımızın da desteğiyle turu geçeceğimize eminim" diyerek sözlerini noktaladı.
eXeLaNsTr
Yönetici

Yönetici
eXeLaNsTr

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/07/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 222
<b>Lakap</b> Lakap : eXeLaNsTR\\TurkMedia//TheTrusT
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3334
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3000

Stoch iddialı konuştu! Empty
MesajKonu: Geri: Stoch iddialı konuştu!   Stoch iddialı konuştu! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:19 pm

Cok İddialı konusmus ama dedigi gibi olmadı.
http://www.turkmedia.tk

Stoch iddialı konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası